Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1, Šumperk

 PRODÁNO 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme vám prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví v zatepleném panelovém domě, který se nachází na vyhledávané a klidné adrese v ul. Fibichova. Sídliště je obklopeno zelení, a v pohodlném dosahu centra města. Byt je v původním, avšak udržovaném stavu. Je zde nová kuchyňská linka a plastová okna. Dispoziční uspořádání je, dva samostatné neprůchozí pokoje, kuchyně s jídelním koutem, v chodbě je umístěna prostorná šatna.

Před domem je možnost parkování a za domem se nachází park. V nejbližším dosahu je: SOU Šumperk, Restaurace a fitness, škola, školka i obchod. Byt je vhodný nejen k trvalému užívání, ale je i investiční příležitostí, za účelem následného pronájmu. Energetická náročnost budovy je C.

Šumperk je město na severu Moravy v Olomouckém kraji, 46 km severozápadně od Olomouce na řece Desná a na jihozápadním okraji Jeseníků. Žije zde přibližně 25 tisíc obyvatel. Protože leží na křižovatce cest a železničních tratí umožňujících přístup do různých částí Jeseníků a je regionálním centrem kultury, bývá v propagačních materiálech nazýván Živá brána Jeseníků.

Pro více info kontaktujte makléře.

3D scan

Fotogalerie

CENA: 2.450.000,-

Majitel si vyhrazuje právo, prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.

Cena uvedena vč. právních služeb.

Rostislav Šťastný

Práce realitního makléře mě skutečně baví a to má vždy pozitivní vliv. Zajímám se o nové trendy, které mi moji práci usnadňují a pomáhají ji odvádět na špičkové úrovni. Všechny mé pracovní aktivity, byly vždy spojené s úctou, profesionálním i lidským přístupem ke klientům. Vše co dělám má vždy jeden konkrétní cíl „ Dobře odvedená práce a spokojený klient ".  Pokud Vás cokoliv zajímá, neváhejte mě kontaktovat. 

                                                          Rostislav Šťastný


Rostislav Šťastný

Kontaktní formulář