Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dobrkov

  PRODÁNO 

 

Rodinný dům 2+1 po rekonstrukci interiéru.

Garáž, stodola, bazén, zahradní domek a zahrada.

 

Popis nemovitosti

Hledáte chalupu na klidném místě, anebo rovnou vysněný rodinný dům? Nabízím vám ke koupi útulný rodinný dům 2+1 v obci Dobrkov. Dům prošel rekonstrukcí interiéru v roce 2020. Dispozice domu je řešena dvěma samostatnými pokoji a prostornou kuchyní s linkou do L. Jsou zde umístěna krbová kamna s výměníkem a rozvody ústředního topení v mědi. Sekundární možnost vytápění, je řešeno elektrickými přímotopy. Dále zde nalezneme samostatnou špajz, koupelnu s vanou, boilerem a pračkou, samostatným WC a zděnou úklidovou místnost, v designu vestavěné skříně. Ve vstupní části verandy, jsou zatahovací dřevěné dveře, kterými se vstupuje do zahrady. Na celém domě byly osazeny nová plastová okna a vstupní vchodové dveře. Rozvody elektrické energie jsou nové, včetně jištění i ovladačů a zásuvek. Další příslušenství se sestává z objektu stodoly, upravené na samostatnou garáž s přístavbou krytého stání pro další automobil a další skladovací prostory. Dále zde nalezneme nový zapuštěný skořepinový bazén s posuvným zastřešením, nově vybudovaný zahradní domek se zahradní kuchyní a relaxační zónou. Dvůr je oplocen prefabrikovanými bloky a poskytuje maximální soukromí. V zadní části je prostorná, oplocená, rovinatá zahrada. Plocha pozemku činí 1.794 m2. Obec Dobrkov leží dva a půl km západně od Luže. Nejstarší písemná zmínka o vesnici pochází z roku 1349. Nemovitost se prodává včetně zařízení. Doporučuji prohlídku.

   K této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle novely zákona 406/2000 je proto nemovitost dočasně do jeho předložení inzerována v energetické třídě G. Financování vám rádi zajistíme. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře.

 

Chcete být informováni o našich nových nemovitostech?

Vyplňte si poptávkový formulář a budete jako první informováni při další naší nabídce.

3D scan

Fotogalerie

CENA: 3.790.000,-Kč

Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce. 

Rostislav Šťastný

Práce realitního makléře mě skutečně baví a to má vždy pozitivní vliv. Zajímám se o nové trendy, které mi moji práci usnadňují a pomáhají ji odvádět na špičkové úrovni. Všechny mé pracovní aktivity, byly vždy spojené s úctou, profesionálním i lidským přístupem ke klientům. Vše co dělám má vždy jeden konkrétní cíl „ Dobře odvedená práce a spokojený klient ".  Pokud Vás cokoliv zajímá, neváhejte mě kontaktovat. 

                                                          Rostislav Šťastný


Rostislav Šťastný

Kontaktní formulář