Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dolní Újezd

 PRODÁNO 

 

Rodinný dům 2kk/3kk, garáž, zahrada

Popis nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi prostorný rodinný dům o dispozičním řešením 2kk a 3kk v žádané lokalitě Dolní Újezd u Litomyšle. Nemovitost prošla celkovou rekonstrukcí bytové jednotky 3kk, nové rozvody, omítky a krytiny, plastová okna. Bytová jednotka 2kk je čistá, suchá, avšak určena k rekonstrukci. Dům je patrový s možností další vestavby obytných částí, úpravou prostor podkroví. Dále je zde garáž, do které je možno vstupu skrze chodbu v přízemí. Prostory domu jsou členité, s vícero možností úložných místností. Přízemí je rozděleno na garáž, pokoj, který slouží jako sklad, kotelna s kotlem na TP s rozvodem ústředního topení v mědi, bytovou jednotku 2kk, špajz a sklep. Na chodbě dále nalezneme plynový kotel. Celý dům lze tedy vytápět kombinovaně. Po schodišti se dostaneme na podestu vedoucí k přístupu na terasu, do chodby vedoucí na zahradu a taktéž k bytu 3kk. Podlahová plocha částí domu je: přízemí 132 m2, patro 149 m2 a podkroví 90 m2. Z toho plocha obytná 2kk je 59 m2 a 3kk je 72,8 m2. Dům je napojen na vodovod a odpady jsou svedeny do kanalizace. Elektrické rozvody vedeny v CU vodiči, ve starší části domu v AL. Z oken je příjemný výhled do zahrady, která je udržovaná, jsou zde vysázené ovocné stromy, okrasné keře a rostliny. Zahrada je oplocena a plocha pozemku je 1.708 m2. 

Obec Dolní Újezd se nachází v okrese Svitavy v Pardubickém kraji. Leží na východě Čech, 6 km jihozápadně od Litomyšle a asi 11 km od historické zemské hranice s Moravou, v mírně zvlněné krajině na okraji českomoravské vrchoviny. Je malebně rozložena v členitém terénu po obou stranách údolí říčky Desné. Nejnižší nadmořská výška je 370 m, nejvyšší místo je 436 m n. m. V obci nalezneme obecní úřad, poštu, a ordinaci obvodního lékaře.

Předání nemovitosti k 01.09.2022.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvýhodnější nabídce.

K této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle novely zákona 406/2000 je proto nemovitost dočasně do jeho předložení inzerována v energetické třídě G. Financování vám rádi zajistíme. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře.

 

Fotogalerie

Cena: 3.173.000,- Kč

Předání nemovitosti k 01.09.2022.

Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvýhodnější nabídce.

Rostislav Šťastný

Práce realitního makléře mě skutečně baví a to má vždy pozitivní vliv. Zajímám se o nové trendy, které mi moji práci usnadňují a pomáhají ji odvádět na špičkové úrovni. Všechny mé pracovní aktivity, byly vždy spojené s úctou, profesionálním i lidským přístupem ke klientům. Vše co dělám má vždy jeden konkrétní cíl „ Dobře odvedená práce a spokojený klient ".  Pokud Vás cokoliv zajímá, neváhejte mě kontaktovat. 

                                                          Rostislav Šťastný


Rostislav Šťastný

Kontaktní formulář