Reference


Velice děkujeme za Váš milý a profesionální přístup. Vše ke spokojenosti všem, tzn. od počátku komunikace, krásných fotografií prodávané nemovitosti, rychlé jednání až k prodeji. Můžeme vřele doporučit všem. Ouřetští

Jana Ouřetská

Pana Rostislava mohu jen doporučit. Lepšího makléře opravdu neznám. Můžete se na něj ve všem spolehnout, pracuje i nad rámec svých povinností dle potřeb klienta. Mimo to, že je zodpovědný, vstřícný, je i empatický a dokáže být i kamarádský a vtipný :-) Velké díky tomuto makléři.”

Denisa Rút Kolingerová

Při koupi domu jsem spolupracoval s realitním makléřem panem Rostislavem Šťastným. Byl jsem opravdu velice spokojen a to jak s celkovou prezentací kupovaného domu tak i s podáním informací kolem domu samotného. Po prohlídce jsem zjistil , že se vůbec na nic ptát nemusím , neb vše bylo řečeno. Samotný přepis proběhl bez problémů a to i díky perfektní komunikaci s makléřem v roli moderátora. Takto si představuji profesionální práci , kde nechybí důležitý lidský přístup. Velice děkuji a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Jan Chadima

Jak začít, jsem mile překvapena. Již jsem za posledních 25 let prodávala 5 nemovitostí. Vždy jsem byla ráda, že to mám za sebou, jelikož nebylo dodrženo, co bylo slíbeno, nebo se makléř dlouhou dobu neozýval. Prostě nebylo vše OK, jak bych si od profesionála představovala. Až tentokráte, k milému překvapení s makléřem panem Rostislavem Šťastným to fungovalo docela jinak. Je to profesionál každým coulem. Sympatický člověk, o všem průběžně informoval, co slíbil, dodržel, prostě člověk na svém místě a profesionál každým coulem. Bravo, velké díky pane Rostislave Šťastný, velké díky Vám.

Eva Němcová

Na doporučení mé sestry jsem využil služeb pana Šťastného k prodeji mého r.d. Vše proběhlo lépe, než se čekalo. Vyřídil vše potřebné s mojí matkou, která má plnou moc, já žiji v zahraničí. Komunikace přes internet byla perfektní, peníze na účtu rychle, takže není si na co stěžovat, určitě doporučuji. V.Němec

Vojtěch Němec

Dobrý den, setkání s panem Rostislavem Šťastným bylo pro mně překvapením. Jeho přístup a jednání při prodeji mé nemovitosti, bylo vysoce profesionální. Rychlost prodeje a kvalita komunikace skvělá.Vše mi bylo s předstihem vysvětleno a téměř nic jsem nemusel zařizovat. Takto mají přesně vypadat služby v realitách. S klidným svědomím mohu pana makléře doporučit všem, co chtějí prodat či koupit nemovitost.

Petr Šeda

“Vážený Pan Rostislav Šťastný je Opravdický Makléř. Má super přístup a super jednání. Má stoprocentní jednání ohledně realit. A poradí v oblasti prodeje a nákupu tak jak se sluší a patří .MOHU VÁM VŠEM DOPORUČIT. Zdeněk HOTTMAR.”

Zdeněk Hottmar

Pan Šťastný mi pomohl s prodejem domu po rodičích. Jeho jednání bylo profesionální ve všech směrech, jak z hlediska prodávajícího, tak kupujícího. Vřele všem doporučuji.

Zuzana Sedláčková

S panem Rostislavem máme perfektní zkušenosti. Moc nám pomohl a poradil při nákupu nemovitosti, výborný přístup k zákazníkovi i klientovi . Vřele doporučuji.

Marcela Karolyová

S panem Šťastným jsme řešili prodej našeho bytu v OV. Domluvili jsme si schůzku, kde bylo vše do detailu sděleno a domluveno, jak co bude probíhat. Vše probíhalo, tak jak jsme se domluvili. Se vším, s čím jsme si nevěděli rady nám poradil a vše se vyřešilo rychle. Prodej bytu proběhl bez problémů.

Martin Vinkler

Jsem velice spokojená s prodejem, který mi p. Šťastný celý zprostředkoval:) Moc děkuji a za to dávám největší ohodnocení, jaké mohu poslat

Lenka Vaňkova

Skvělý přístup a perfektní jednání při koupi bytu. Můžeme jen doporučit.

Ivana Vysloužilová

Z kanceláře MAX REALITY ve Vysokém Mýtě mám skvělou zkušenost.Z jejich zástupcem p.Šťastným jsem snadněji a rychle proplula vším co se týká prodeje nemovitosti.Sama bych si s tím tak dobře neporadila.Mohu s klidným svědomím doporučit. Růžena Slováková

Růžena Slováková

Realitní kancelář pro mne zajišťovala nákup bytu, pro účel dlouhodobého pronájmu. Makléř Rostislav Šťastný, vše zařídil k maximální spokojenosti. Vyhledal vhodný byt, zajistil vše potřebné a díky zplnomocnění, jsem se nemusel o nic starat. Vše zařídil naprosto sám, nákup, podpis všech potřebných dokumentů, převod na katastru, vyhledání nájemníka, pronájem bytu a také veškeré administrativní kroky spojené s daní z nabytí, domovní daně a převodem služeb. Nájem od nájemníka chodí v pořádku a včas. Mohu jen doporučit.

Tomáš Kunc

Ochotně vyslechl můj problém s dědictvím a pomohl mi návodem a radou, jak vyřešit všechny věci s převodem bytu. Poctivý a slušný makléř.

Andrej Válek

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů